| Maddy19991993 a întrebat:

Am si eu o problema, am 22 de ani si nu mi-a mai venit menstruatia de 4 luni, am facut azi un test de sarcina si a iesit negativ initial am crezut ca sunt insarcinata dar testul se pare a fi negativ. Eu am mai avut probleme am fost racita la burta. Din ce cauza nu imi vine?

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

La o femeie cu mensruatie regulata orice intarziere atat de pare pune probleme mari de sanatate!
Nu doar o eventuala sarcina poate duce la intarzieri.
Mergi cat mai mult la ginecologul tau, ar trebui sa stii asta, mai ales daca esti activa sexual!

| Kidooooo a răspuns:

De la raceli e f probabil sa ai chisturi.mie la inceput nu mi a venit 8 luni, si nici macar acum nu mi vine regulat, si inca am chisturi.Du te la gine sa ti dea tratament.:* pupici, sanatatee