| Zozolyx_2679 a întrebat:

Heiii TPU! :* Hmmm... thinking Vinerea viitoare implinesc o luna de cand sunt impreuna cu prietenul meu. Din cate am inteles de la o amica de a lui, el vrea sa-mi cumpere cadou. Problema e ca eu am ceva probleme cu banii in ultima perioada si nu stiu cum sa fac. M-as simti prost sa ma intalnesc cu el si sa nu-i dau nimic. Care credeti ca e a alegerea corecta : sa ies cu el cu riscul de a ma simti prost au sa nu ies cu riscul de a se supara pe mine? :-s Dau FUNDA pentru cel mai bun sfat! Pupici :*

Răspuns Câştigător
| WillWright a răspuns:

Intr-o relatie cadourile nu sunr cele mai importante! Si uneori cadoul perfect poti fi chiar tu!
In fine, un cadou nu necesita intodeauna bani! Poti sa-l creezi chiar tu! La "o luna" nici nu trebuie cadou mare! La jumate de an, deja poti sa te gindesti la cv mai special! Bafta :*

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna,pai daca stai prost cu bani ai putea sa ii ceri mamei tale sau prietenelor tale, dar totusi faceti 1 luna nu 1 an ca sa-i cumperi ceva dar e un gest frumosbig grindaca nu poti face rost de bani poti sa-i faci un cadou cand vei avea bani, bafta!

| maryusmono a răspuns:

Nu trebuie sa se supere pe tine!

| broo a răspuns:

Iesi cu el la intalnire, tu esti cadoul perfect pentru el!