| soriinaa a întrebat:

Heiiii, am si eu o intrebare, in special pentru baieti. Se stie ca primul baiat din viata unei fete nu se uita niciodata. Ca intotdeauna se va simti legata de cel cu care a facut-o pentru prima oara, ca are niste sentimente foarte puternice pentru el, care vor deveni si mai puternice duce ce o fac si ca va suferi enorm daca se vor desparti. Sunt curioasa daca si la baieti e la fel, daca e valabil acelasi lucru. Daca se simte mai legat de ea, fiind prima, daca dupa ce o face cu ea sentimentele devin mai puternice...;*

3 răspunsuri:
| NebOonaТьKa a răspuns:

Nee...nici intr-un caz... poate pot so tina minte la nesfirsit daca era o iubire ca in povesti inainte sa se intimple,si totusi chiar cazu meu,am fost prima,neam intilnit si etc apoi,black list,la dinsii nu prea cu sentimentele cu amintirile,si-au facut treaba si gata. Daca fata il paraseste,el sufera bla bla bla mai poate fi vorba de ceva rani si amintiri puternice,dar daca fata il satisface cum vrea el, el gata, se plictiseste si punct, no sa fie atras cine stie ce, ba chiar poate so ignore si sal irite acea fata, sper ca te-am ajutat

| Nicux1 a răspuns:

Depinde si de baiat, depinde si de fata. Unii baieti sunt cum spui tu mai sensibili, dar altii baga viteza.Nu e ca pe vremuri, acum un baiat e ca o albina umbla de floare in floare, ba chiar din florin in flori.Foarte putin mai sunt sensibili care sufera enorm dupa ce se despart de fiinta iubita, dar nu atat ca fetelehappy. Oricum impacarea va fi cu atat mai bunahappy.

| ravanelu a răspuns:

Nu e valabil nici de o parte nici de alta! Cunosc fete destule care au facut-o doar ca au facut-o...punct.Nu s au atasat prea tare de respectivii asa cum stiu si baieti care au facut-o pentru prima oara doar sa poata spune ca in sf sunt "barbati" laughing....in schimb asa cum si e normal sunt si persoane care investesc sentimente si chiar au o legatura asa cum zici tu. big grin