| MaXim1trafic0de1drogusoare a întrebat:

Helawww ^w^. vreau sa va intreb ceva :D.pentru maik'meah' :D. se uita la "inima nu respecta reguli" sau ceva de genu de pe Kanal D, dah' acum luni si martzi a fost plecata si nu a putut sa se uite.Am promis ca ma uit, dah' noh' am uitat :|. si vreau sa stiu ce s'o intamplat. + detalii :D plizzz :X va loooog frumoss :X
. scusatzi categoria :D. din instinct. dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Bia1997 a răspuns:

Intra aici si poate gasesti episoadele ...http://www.peteava.ro/cauta/video/inima%20nu%20respecta%20reguli poate ti-am fost de ajutor