| Bikerul a întrebat:

Hello.
Am fost ieri la o petrecere cu prietena mea, eu am baut ceva si cand sa ramanem peste noapte sa,, dormim" am vrut sa facem ceva, doar ca eu inca avand alcoolul in mine, penisul meu nu era in stare foarte erecta, ca idee nu am putut pune prezervativul din cauza lipsei erectiei.Partea ceea ce ma macina este ca, a fost prima data in relatia noastra si tot ma gandesc sa nu fi ramas cu o jena pentru a fi in pat cu mine sau sa nu isi mai doreasca atat de mult sa o facem, am fost baut si recunosc ca a fost un esec si ma doare foarte mult sufleteste.Toata actiunea a ajuns la un dureros,, Noapte buna"

3 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Well, ai primit o lectie rolling on the floor.

>> sa nu fii ramas cu o jena
De unde sa stim noi daca a ramas cu jena sau nu. Vorbeste cu ea.
Foarte probabil ca data viitoare va fi totul OK, cu conditia sa lasi substantele dupa.

| Paul754880338 a răspuns:

Bautura si sexul nu sunt compatibile. Data viitoare consuma sexul separat si alcoolul in extra sezon. Faptul e consumat macar invata ceva... cat de greu atarna si ce spectru larg are eticheta de betiv.

| Denisa0954 a răspuns:

Ideea e ca puteai si tu sa astepti ca prima oară cu ea sa fii "treaz" laughing
Daaar, inteleg ca omul cand e sub influența alcoolului e ceva mai curajos si da frau liber sentimentelor fără să mai gandeasca, etc. Nu zic ca e ok ce s-a intamplat, dar nu e nicio o tragedie. Explica i fetei ca nu ai vrut să se intample asa, iar daca tine cu adevărat la tine va intelege si va da o sansa sa se întâmple din nou mai bine.