| anonim_4396 a întrebat:

preietna mea cea mai buna sta o noapte la mine. ce sa facem, ca sa nu ne plictisim? vrea sa dau un fel de petrecere ca intre cele mai bun prietene.ca o petrecere in pijamale.

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

In primul rand invita`ma si pe mine pentru ca ador petrecerile in pijamale big grin
Puteti face muuulte lucruri
-pentru ca va fi o seara mai speciala sa zic asa aveti foaie sa mancati orice vreti.cipsuri,popcorn,sucuri,pizza etc (ce va place)
-uitati`va la ceva filme comedii.sunt mai fuuny decat cele horror
-povestiti si spuneti bancuri love struck
-sunati seara tarziu laughing (doar pe cei care stiti ca nu se supara)
-bateti`va cu pernele love struck
-dansezi, faceti caraoche laughing love struck

O sa va vina voua ideei ce sa faceti

Distractie placutaaaakiss

2 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Poi poti sa dai o petrecere cu suc, sa va uitati la niste filme de groaza, sa ascultati muzica, sa va jucati niste jocuri, bataie cu pernele, puteti sa va puneti cortul in curte si sa stati acolo noaptea sa dormitihappy

| believe a răspuns:

Pentru cort in curte cred ca e prea frig, insa pentru un bol mare cu pop-corn, un film bun si ulterior poate o discutie ca intre amice, e tocmai perfect!