| frumoasa_7306 a întrebat:

Hello! As vrea sa va pun o intrebare si dau fundita! Cati ani aveti? Vreau sa fiu prietena cu voi! Pls fara injuraturi sau mistouri! Va rog! Scuze de categorie! Va multumesc celor ce imi vor raspunde! Dau fundita celor ce au varsta cea mai apropiata de-a mea! Imi puteti spune si despre voi:ce va place ce nu va place etc.

Răspuns Câştigător
| Puffy1721 a răspuns:

13 si jumatate! love struck

11 răspunsuri:
| BillyX a răspuns:

| Andreea357 a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| Alice_2720 a răspuns:

13 ani

| PastilluTsaaa a răspuns:

14 ani de pushcariewinking

| crysstyann a răspuns:

17 ani si imi place orice vrei tu

| larisuta a răspuns:

13 ani! Imi plac excursiile. chestii de genu': plimbari in aer liber, la monumente...manastiri...

| RockChick a răspuns:

Eu 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hollo!
am 14 ani.si da putem fii prietene
imi place tot ceea ce tine de distractie.petreceri etc etc.imi place sa dansez sa ascult muzica sa am multi prieteni buni:X

| frumoasa_7306 explică:

Da si eu am 10 ani!

| NiCO_5566 a răspuns:

15 ANI...imi place sa`mi fac prieteni:X:X:X...imi plac iesirile prin cluburi cu prietenii:*