| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Hello! :D
Am nevoie de ajutorul vostru.
De putin timp m-am apucat sa fac tatuaje. Am exersat pe piele artificiala, si am facut 2 tatuaje pana acum. Unul e bunicel, dar la al doilea deja am incercat ceva prea complicat pentru nivelul meu si e cam nasol.
Chestia e ca persoana caruia i-am facut acel tatuaj, s-a inscris la un concurs pe facebook. Daca va strange cele mai multe like-uri, un profesionist ii va face un cover-up misto. pe gratis :D
Deci, am nevoie de niste like-uri.
Trebuie dat like la pagina asta:

https://www.facebook.com/AnubisTattooAndPiercing

si la poza asta:

https://www.facebook.com/....../photo.php
Daca nu dati la amandoua, likeurile nu vor fi luate in considerare. Dati la amandoua linkurile va rog.
Si inca ceva, stiu ca nu va place, si eu urasc cand cineva
cerseste likeuri. Dar e ceva important, e greseala mea ca am facut tatuajul ala nasol, si am o sansa sa ma revansez :D

Daca va enerveaza asta si nu vreti sa dati like, nu dati like. Si punct. Nu vreau injuraturi si insulte.

Primul/a care da like la ambele linkuri, are fundita de la mine. :) Doar sa ziceti ce nume aveti pe fb (sa fiu sigura ca ati dat :P)
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Mariussssssss a răspuns:

Salut. Am dat like la amandoua paginile. Ma numesc Marius ShockWave. Funda.