| Adryana98 a întrebat:

Hellobig grin...va place melodia cantata de Faydee si Lazy J-Laugh till you cry?happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,imi place

Răspuns utilizator avertizat
| Auslesse a răspuns:

Da!

| Chαяtreux a răspuns:

Da big grin

| xLove a răspuns:

Da imi place, deoarece ma linisteste. Tipul acelae dragut, doar ca forma fetei lui e mai ciudata, iar videoclipul nu e atat de ``WoW``, dar melodia e geniala!

| Cataliciiii a răspuns:

Foarte frumoasa

| Catalina1243 a răspuns:

Da, o am la preferate.
E misto.

| eu123456789 a răspuns:

Da.

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Este super. Chiar acum o ascult big grin Dar şi Faydee e dragutbatting eyelashes

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Acum intrebi?! Crede-ma e super melodia si baiatu! Videoclipul e jos palaria!happy funditasmug?