| OSimplaFata29 a întrebat:

stiti unde sa gasesc versurile de la melodia asta "faydee ft lazy laugh till you cry" dar sa fie in engleza happy

Răspuns Câştigător
| OSimplaFata29 explică (pentru Salahadin73):

Este in romana...

| Salahadin73 a răspuns (pentru OSimplaFata29):

Ai fumat iarba?

| OSimplaFata29 explică (pentru Salahadin73):

Om bun laughing imediat ce intru pe link mi se traduc versurile in romana! mai intai sa te documentezi dupa aceea lasa raspunsuriwinking

| Skylerx a răspuns (pentru Salahadin73):

Lol bun raspuns... dar nu stiu unde vede ea in romana laughing.

| Skylerx a răspuns (pentru OSimplaFata29):

Ahh, tu ai dat pe "traduce aceasta pagina in romana"... tu esti asa, nu el! Nu a gresit cu nimic!

| OSimplaFata29 explică (pentru Skylerx):

Înainte de a începe doar permiteți-mi să spun
Tu faci mai rău curva arata bine in orice zi
am obiceiul uita ziua în care mi-a salvat
zi culorile adevărate ieșit pentru a juca Prehook: Credeți cineva să vă spun Arăți mai bine cu machiajul pe spui la nimeni Credeți Tu nu conteaza pentru mine am fost gluma ta Ai fost inima mea Tu m-ai jucat bine ca un pachet de cărți pe care le văd lacrimile rula în jos fata ta Ce crezi că mintea mea se va schimba Și eu sunt ca... Refren : Nu Nu Nu Nu Nu Nu Nu Va trebui să lăsați acest du-te, nu vreau să spun Credeți-am spus așa oh oh Dar cineva trebuia să știi Și dacă credeți că lacrimile tale se vor schimba mintea mea eu nu sunt O să pierzi timpul voi să vă reamintesc ce ți-am spus Ai fi râs până când plângi Ti-am spus Ai fi la-un-aughing pana te plangi plangi înapoi la mine Ai fi la-un-aughing până la te plângi plângi înapoi la mine Versetul II: Înainte de a merge să-mi explic cu tine am pierdut mult mai mult decât mi-am câștigat Și acum te plângi la mine o rușine ceea ce ai avut mai bun și cel mai rău acum a venit calea ta Prehook : Credeți cineva să vă spun Arăți mai bine cu machiajul pe spui la nimeni Credeți că Tu nu conteaza pentru mine am fost gluma ta Ai fost inima mea Tu m-ai jucat bine ca un pachet de cărți văd lacrimile rula în jos fata ta Care crezi că mintea mea se va schimba Și eu sunt la fel ca. Refren: Nu Nu Nu Nu Nu Nu Nu Va trebui să lăsați acest du-te, nu vreau să spun Credeți-am spus așa oh oh Dar cineva trebuia să te las știu Și dacă credeți că lacrimile tale se vor schimba mintea mea eu nu voi pierde timpul eu voi reaminti ce ți-am spus Ai fi râs până când plângi Ti-am spus Ai fi la-un-aughing până la te plângi plângi înapoi la mine Ai fi la-un-aughing pana te plangi plangi înapoi la mine Bridge: Dacă crezi că te-aș lua înapoi trebuie să fie Dreamin ' (Dreamin dvs. '), dacă credeți că ar înțelege am nici un motiv (nr Expunere de motive) Și dacă credeți că acest lucru nu este corect ceea ce i-a dat ta Stiam ca va fi un moment v-ar striga la mine LAZY J RAP Refren: Nu Nu Nu Nu Nu Nu Nu Esti Va trebui să lăsați acest du-te, nu vreau să spun Credeți-am spus așa oh oh Dar cineva trebuia să știi Și dacă credeți că lacrimile tale se vor schimba mintea mea eu nu voi pierde timpul voi vă reamintesc ce i Ți-am spus Ai fi râs până când plângi Ti-am spus Ai fi la-un-aughing pana te plangi plangi înapoi la mine Ai fi la-un-aughing pana te plangi plangi inapoi la mine! daca asta e engleza...

| Skylerx a răspuns (pentru OSimplaFata29):

Draga mea, google ti l-a tradus. Ce mi-ai dovedit? laughing

| Salahadin73 a răspuns (pentru Skylerx):

Stai chill..nu rezolvi nimic

| Skylerx a răspuns (pentru Salahadin73):

Mdea...