| AnOnImA_6308 a întrebat:

Hello. Exista posibilitatea ca unui baiat/ unei fetei sa nu`i placa sunt saruta partenerul/ partenera?
Ce nu le-ar putea place?

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da se poate :d pai nu stiu... poate ca partenerul saruta prea apasat laughing intelegi tu. poate ca e prea insistent si il /o saruta din 10 in 10 minute big grin

| madalinaaa89 a răspuns:

Da se poate, bineinteleswinkingdar ca sa fi sigur/a ca o sa-i placa, ai putea sa te lasi ''condusa'' de el la inceput pentru a vedea care e ritmul luihee hee dupa aia e ca muzica:incerci sa mentii ritmulwinking

Bafta!

| yourcandy a răspuns:

Sarutul ar putea fi prea umedlaughing. partenerul/partenera poate baga limba pana in gat :-&...prea des...prea lungtongue