| me_5879 a întrebat:

Hello guys... ce carti mai cititi? genul romantic+ actiune. plz recomandari. fundita
:*

7 răspunsuri:
| channah_5883 a răspuns:

Iti recomand Venin-Collin Falconer, mii s-a parut genial!:*

| LoveAngel223 a răspuns:

Eu am citit Oscar si Tanti Roz de Eric Emmanuel Schmit nu este o poveste de dragoste dar este o poveste de viata din care poti invata multe. si este si scurta

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pe aripile vantului
Twilight
Unde se avanta vulturii
Ultima noape de dragose, intaia noapte de razboi
Stapanul inelelor
cismigiu et. comp
laleaua neagra
pasiune si prejudecata
Rosu si negru
Gazda
funda?big grin

| alina_7878 a răspuns:

Plum insland - nelson demille, e prea tare; scrisoare de dragoste si invitatie la vals - mihail drumes

| ana1995 a răspuns:

Bestia de Alex Flinn. Mie mi-a placut foarte mult. Citeste-o. Poate ca o sa iti placa.

| ana1995 a răspuns:

Aa. Sper ca ai citit Gazda de Stephanie Meyer. E geniala. E cartea mea preferata.

| ana1995 a răspuns:

Gazda de Stephanie Meyer. Cea mai tare carte.