| anonim_4396 a întrebat:

Hello.Sunt genul de persoana timida.Am momente cand devin zapacita, asta poate pentru a imi ascunde timiditatea.Desi parintii imi spun ca arat bine si cativa baieti, nu sunt genul de fata frumoasa.Nu sunt frumoasa, iar daca arat cumva, poate arat acceptabil, dar nu sunt atragatoare. Ce sa fac? Am aproape 15 ani si nu am trecut nici macar de primul sarut french si nu am avut niciodata un iubit cu adevarat. fetele din jurul meu au si uneori sunt jignita ca eu nu am. Help, please!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva. Fetele din jurul tau ard etapele, trec peste adolescenta in bataie de joc si vor regreta ulterior. La 15 ani esti inca mica pentru french kiss si relatii, de aceea nici nu ti se intampla. Toate la timpul lor.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu grabi nimic!
O sa vina totul de la sine!

| SeNyS a răspuns:

Eu am aproape 17 si sunt la fel;laughing

| Just kidding a răspuns:

Ai rabdare, ai toata viata inainte sa o faci! Inca chiar, o sa te saturi la un moment dat, crede-ma :*

| emasweetgirl a răspuns:

Cu rabdarea rezolvi totul.
o sa vina sh randul tau cand o sa ai prieten sh o sa ai parte de primul sarut.
in viata nu ai chiar tot atunci cand iti doresti tu.
trebuie sa astepti sh vei avea.
nu e o rusine sa nu ai prieten.
apropo e mai bine sa fii solo.ao\i parte de mai multa distractie, nu te controleaza nimeni.
unii baieti pot fii foarte posesivi...
asa ca bucura-te de copilarie ca ai timp sh de prieten si nu mai lua in seama parerile celorlalti...
sunt doar rautaciosiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ca m-ati incurajat >big grin