| Antonia32anto a întrebat:

Hello,tuturor,again.
So,lamuriti-ma si pe mine cu ceva.
Prietena mea cea mai buna ii nebuna ca un barbat sa ii atinga sanii,sa ii sarute, sa se joace cu sfarcurile(isi doreste sa aiba orgasm din jucatul acesta cu sanii,ce credeti, se poate? )
Vrea sa-i spuna iubitului ei sa insiste mai mult pe sani, sfarcuri.
Cum sa- i spuna? Cand, in ce fel? Ca sa n-o creada intr-un fel anume

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce fel sa o creada? E ceva super hot, nu cred ca exista barbat sa nu fie surprins in mod placut si excitat sa auda ca o femeie poate avea orgasm doar prin nipple stimulation. Din pacate nu multi au auzit de nipple orgasm si cand li se intampla ca partenera sa aiba orgasm doar din asta, sunt socati, pentru ca au crezut in mod eronat ca doar stimularea genitalelor duce la climax.
Am citit ca si barbatii pot avea nipple orgasm.
Suntem diferiti corporal si erogenic.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-o s-o creadă nicicum; să-i spună și gata.

| Freya1 a răspuns:

Pai functioneaza asta la majoritatea femeilor...
Este un punct sensibil si erogen ce trebuie stimulat la unele persoane, deci nu este nimic anormal.

| SG1995 a răspuns:

Cică există un tip de orgasm numit orgasm mamar.

| alina2k18 a răspuns:

Prietena ziciwinking
Pai sa ii zica direct ca o excita sa ii sooga, linga sfarcurile, sa se bage la o masturbare in timp ce el isi face treaba, eventual se freaca si el.
Si da, poti sa ai orgasm in felul asta, ma refer prietenawinking

| Da5689 a răspuns:

Pai ar putea sa isi frece sanii de penis, si dupa prietenul sa ii linga sanii, si ii poate spune direct ce vrea daca sunt prieteni.