| francesca a întrebat:

Hello! voi cum va alintati iubitul(a). mi se par banale,"puiu","iuby"...nu mai stiu cum sa imi alint iubitul...winking

18 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Depinde se stare. uneori frumosul meu, scumpul meu, alin-area mea :X (pentru ca il cheama Alin:X big grin )iubitul meu, si asa mai departe.nu ma prostesc prea mult cu aceste alintarihappy intr-o seara i-am spus "fenomenul meu scump"straight face dar nu stiu ce m`a apucat atuncistraight face dar i`a placuthee hee
Imi place sa-l las mai mult pe el sa ma alinte asa cum doar el stie sa o faca:X tongue

| cretzufinish a răspuns:

Mie mi se spune: iubita, pufulete, pufu, bubu, bubulina, cretzofana, cretzufina, botoshelhee hee
Doar unele din ele ca sa nu le furi pe toate laughing

| julieta a răspuns:

Gurita mea...cam atat, ce-i mult strica big grin

| Crs a răspuns:

Pai eu sincer ii spun mai mult pe nume, si cand am chef de alint iubi, dragul meu, nebunel laughing, thinking

Răspuns utilizator avertizat
| francesca explică:

Fetelor... una noua...cica bovix...laughing

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

La unele persoane le place sa le alinti asa eu de exemplu il alint pe iubitul meu my angel sau cucciolo mi-a ce inseamna ursuletu meu in italiana.

| g3orgy a răspuns:

Pai :prints... ingeras .sufletsel... bombonel...zanu tongue sh sunt multe da mi-e lene sa le scriu laughing

| s.m. a răspuns:

Ai putea incerk si cu unele chestii mai ...mai ciudatehee hee, cum ar fi thinking gandacelul meu, pisicutzul meu, bubulinul meu, gogonelul meu :-)),

ziceam si eu :-dhee hee

| motanelul a răspuns:

Pe mine ma alinta iubita mea motanel tongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu alint pe nimeni.Sunt o dura, sunt de piatra(sau de fier?!) si de fapt, nici macar nu am iubit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inima, ingeras, campion:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin

| consuelo_4228 a răspuns:

Mie iubi imi spunea "zunea" - pisy...Am avut eu o pisica si i-am pus numele Zunea big grin

| RalluRaluka15 a răspuns:

Pai el imi spune: iubirea mea,vtm,ingeras, sufletul meu, iubita, inimioara, inima mea etc... happy

| ingerash_8841 a răspuns:

Uneori chiar nu e nevoie sa alintzi... ew de exemplu ii spun mitzu

| kiduts a răspuns:

Poi, el de exemplu imi spune:
gurita, ingelas, dragostea mea, iubirea mea, mami, pisoias, papusica.