| Happiness_3504 a întrebat:

Hello!
Vorbesc cu un baiat si o cam face...cu toate fetele. Mie imi place de el, adica e foarte dragut si mai mult vorbim ca prietenii.Stiu ca nu ar vrea sa fim impreuna pentru ca eu nu pot sa'i ofer ce ii ofera alte fete, dar cam ce'as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cauta un baiat care se uita dupa o inima curata, nu dupa o bucata de carne? Ce vrei floare de la un fluture?
Domnul fie cu tine.

| ATHOS a răspuns:

Ai putea sa cauti un alt baiat cu care sa intemeiezi o relatie serioasa,
o relatie bazata pe sentimente, sinceritate, respect,...
Bafta!

| CybeRAthlete a răspuns:

Sa ramaneti la fel sau sa il domesticesti. dar in momentul in care l'ai schimbat, l'ai schimbat, bine, asta daca reusesti.
pana nu reusesti "sa'i oferi ceea ce ii ofera alte fete" dupa spusele tale, las-o balta.
bafta