| BalacuFlorin a întrebat:

Help me! Ce sa ii scriu intr-un mesaj pe telefon unei fete ca o plac extrem de mult si vreau sa fiu cu ea? Fundita pls

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu îi trimite mesaj. Spune-i când sunteţi faţă în faţă.

| inteligenta a răspuns:

Spune-i ce ii simti, dar usor sa nu o tulburi sper ca te-am ajutat fundita? please sunt fata stiu ce zic

| Adinel a răspuns:

Pai spune-i asa:Buna.ce faci? imi doresc de mult sa iti spun ceva si cred ca a venit momentul.Imi placi foarte mult si vreau sa te intreb daca ai vrea sa ne cunoastem mai bine si de ce nu daca ne potrivim sa fim impreuna.Ce zici imi dai o sansa? te pup si astept mesaj.Eu cred ca este destul de bine nici nu esti timid nici prea tupeist e perfect.te pup

| Negative a răspuns:

Nimic,spune-i rosu in fata(ca comunistii [iubesc limba romana])

| Ramona1 a răspuns:

Dar nu stiu daca e cel mai ok sa ii spui asta in scris.Mai ales ca nu cred ca esti tu asa d pripceut incat sa-ti exprimi sentimentele printr-un sms.E cam greu sa faci asta.Incearca sa ii spui cand esti langa ea, cuvintele isi pierd din valoare. Poate va intelege gresit, poate nu va crede.E mai bine sa ii spui in fata

| BurnInHellSucker a răspuns:

Te plac extrem de mult si vreau sa fiu cu tine? laughing
de ce nu incerci cu asta laughing

| Predat0r a răspuns:

G&h