| ● Ďعw a întrebat:

Help me! stiti cumva unde se fac avorturi in braila? si daca da lasati`mi id`ul sau un mesaj. imi trebuie urgent pentru o prietena si nu stiu ca eu nu am avut nevoie niciodata sad

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Duceti-va la un ginecolog si interesati-va thinking

3 răspunsuri:
| Abcdefg123 a răspuns:

Vai! Toata vina cade pe o anume " prietena ". Ce gest nobil.

| ● Ďعw explică:

Cand nu stii taci Babyliciousswinking numai vb ironic ca nu suntem de aceeasi teapawinking mai binenu te bagai in seama. ceau:* si mersi Daniella :* o sa-i zic sa se intereseze.

| Crazyfish a răspuns:

Nu stiu, dar iti pot aranja undeva unde se fac copii.In Braila, zici?