| andrada a întrebat:

Help
pe facebook cum fac sa am o poza dinaia de ex. cu pisici si cand pui mausul sa apara un nume. Explicati-mi detaliat ca asta nu reusesc sa-mi fac deloc.
mersi si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

In josul imaginii in dreapta ai mai multe chestii acolo printre care si "tag this photo" atunci tu dai acolo dupa dai clic pe poza in locul unde vrei sa iti apara denumirea scrii acolo numele si dupa sus trebuie sa scrie "done" dai acolo si gata
Sper ca ai inteles:*!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarci poza iar apoi undeva in stanga o sa iti apara "tag" dai click pe el si apoi click pe pisica sau pers pe care vrei sa o identifici(dand click calc iti va incadra pers si iti va aparea lista de prieteni din care sa o identifici)
sper ca ai inteles