| andrada a întrebat:

Buna!
Cum sa fac sa nu-mi mai apara id-ul la info pe facebook?
Explicati-mi mai detaliat plz happy
funda si vot

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Te duci la "Contul meu" si alegi "Setari de confidentialitate" Pe pagina aceea, ceva mai jos si situat cam in milocul randului este un croion micut (albastru) langa care scrie "Personalozarea setarilor" -Apesi pe el!
O sa-ti apara o lista cu toate lucrurile care se pot vedea pe pagina ta, printre care si despre id, iar in dreapta fiecaruia este scrii "Toata lumea". Ei bine, apesi pe acel scris si o sa-ti apara mai multe "Prietenii prietenilor"/"Prietenii" si "Personalizeaza" (asta inseamna sa-l vezi doar tu)
Dupa ce ai terminat de selectat cine sa-ti vada datele dai pe "Previzualizeaza profil" (este scris ceva mai sus, chiar inaintea acelei liste)...
Si cam asta a fost tot! Mult succeswinking

1 răspuns:
| Nymphetamine a răspuns:

"Editare profil"-->"Date de contact"-->"Adaugare/Eliminare element/adresa".