| TotEu1993 a întrebat:

Help TPU am si eu nevoie de niste sfaturi in dragoste de la o persoana matura, care a trecut prin asa ceva.bagati id-ul asta il lista : radioinferno93@yahoo.com cat mai multi atat mai bine.rog pe cei mici sa nu se bage...
Rog multa seriozitate... Dau funda si voturi la toti care m-au contactat.

1 răspuns:
| dramazaptoorg a răspuns:

Sfaturi in dragoste,, cel mai inportat este si tine bine minte ca eu cand aveam varsta ta nu am tinut cont de faptul asta .....sa ai incredere in tine,,, asta e sfatul pe care tu trebuie sal sti,, funda? o zi bunaa