| Hessa13Bullet a întrebat:

HELP! Trec printr-o perioada depresiva majora deoarece am o problema care ma face sa-mi pierd mintile: am un iubit cu care sunt impreuna de aproape 4 luni dar mie....imi plac si fetele.Iar fanteziile cu fete mi se par ataaaat de incitante.Problema e ca nu stiu cum sa-i spun iubitului ca are o iubita bizsexuala care nu se poate abtine sa se uite dupa alte fete si care tanjeste in secret dupa ele, totusi il iubesc si pe el enoooorm.Help me pleaseeeee

Răspuns Câştigător
| OodanteoO a răspuns:

Ma nu-i asculta pe obsedati astia de sex.In primul rand scoate-l in oras si invit-o si pe,, pasiunea ta''(iubita ta) si fi sincer cu el. Daca iti va raspunde negativ, I'm sorrysad trebuie sa ramai ori cu baiatu ori cu fata. SFATUL MEU ESTE SA ALEGI BAIATUL

7 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Ehe...propune-i threesome (sex in 3) ii v-a placea ideea

| Zodiac a răspuns:

Pai treci la etapa 2. Daca ti-ai traso deja cu el propune-i sa o face-ti in 3.
Crede-ma ca nu va avea un soc.Probabil va fi placut surprins.Mie mi-ar placea sa am o prietena BI

Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Salut! Si eu am fantezii cu fete, dar asta nu ma face bisexuala.Ia-l pe ocolite, vezi ce reactii are si, in functie de ele, spune-i de ce parte esti.

| Dianatips a răspuns:

Chiar asa, propune-i un threesome, atunci iti vei da seama cat de tare il iubesti sau nu, cand o vei vedea pe cealalta ca il atinge...

| AndreiS25 a răspuns:

Up da spune-i dacai deschis la minte si chiar il iubesti pe ele iar fanteziile tale sunt numai pur sexuale e ok si pana la urma urmelor conteza ce iti place tie tongue

| Uratul01 a răspuns:

Imi suna a threesome!