| alish a întrebat:

Hey all:X am nevoie de ajutor! repede va rog …. Deci prietenei mele ii place mult de un baiat… care a fost sh iubitul ei o saptamana… dar s-au despartit din cauza ca baiatul vroia sa o sarute sh sa o tina in brate, etc.Acm prietena mea are de ales intre 2 baietii: fostul ei iubit, sh colegul lui de banca[care o place ff mult]. Fostul ei iubit a facut-o sa sufere forte mult, dar ea inca il iubeste, sh ii e frica ca, daca il allege pe el o sa isi bata joc, iar acum nu stie pe cine sa aleaga. HEEELLPP PLZlove struck fundita sh intelligent:*

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Pai cum si-a batut joc de ea daca vroia sa o sarute si sa o tina in brate.pai ce fel de relatie vrea ea.sa mearga unul pe langa altul si vai ce ne iubim?

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cum aveti voi iubiti/iubite fara pupaturi? laughing