| anonim_4396 a întrebat:

Deci. eu sunt cu un tip de 2 luni. si la intr. un timp ne despartisem, si in acel timp eu am fost cu alt baiat(un prieten de al lui) si apoi m.am despartit de baiatul ala sa ma imbac cu el din nou, iar acum el imi tot zice ca ma iubeste, si ca nu vrea sa ma piarda... si prietenul lui imi zice incontinuu ca ma place si ca nu ar fi vrut sa iasa asa, si ca nu stie ce sa faca cu sentimentele luistraight face iar eu ii plac pe aman2... si nu stiu ce sa fac. si plus ca iubitul meu a aflat ce imi zicea baiatul ala si s. a certat cu el. si vroia sa il bata ca ne distuge relatia, iar eu m.am certat cu el si dupa nu l. a mai batut si noi ne.am impacat si ****. iar acum baiatul ala nu vrea sa mai fie nici macar frind cu mine ca sa nu se ia la bataie cu iubitul meustraight face iar eu incep sa il plac din ce in ce mai mult pe el. dar multi imi zic, ca asa face o mare greseala daca m.as desparti de iubitul meu pentru acel baiatstraight face vreau pareri. va rogpuppy dog eyes funda.

2 răspunsuri:
| fxdhtgdjj a răspuns:

Hm. Stii, e cam grea situatia la tine, profu meu de istorie (are 23 de ani big grin ) mi-a spus '' Nu te intoarce niciodata la cineva care te-a lasat doar in unele cazuri el se va schimba pe adevarat''. Gindestete si tu '' cinei mai dragut, cine tine la tine mai mult ''. Decidete cine te merita, cine te va iubi pentru orice.

| missbobo a răspuns:

Pai...suna cam banal dar asculta'ti inima!