| Anastasia292 a întrebat:

Am o problema.Imi place de un baiat dar el are iubita. Uneori el vine si ma ia in brate, ma tine de mana etc. Ce inseamna asta? Adică chiar daca stie ca iubita lui este geloasă el tot o face. Ce ar trebui să fac?

7 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Lasă l in pace. Dacă se desparte de fata aia și începe o relație cu tine, e posibil sa îți facă și tie același lucru. Nu cred ca ti ar plăcea sa ai un iubit care se da la alte fete.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i respingi toate acele avansuri, atat timp cat el este cuplat si in relatie cu actuala iubita. Sa-i transmiti ca NU il poti accepta pana ce este si va ramane in actuala conjunctura. big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Că este o persoană de doi bani, de ce ți-ar plăcea așa ceva? Uită-l dacă ai puțină demnitate în tine.

| Plato a răspuns:

Daca il iei tu, te va pune in aceeasi situatie. Te vei uita geloasa cum o ia pe alta.
Sa stii ca oamenii astia nu se schimba niciodata. S-ar putea sa-ti spuna ca vai ca tu esti speciala si alte bla bla-uri, iti sugerez sa creezi o imunitate.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să-l respingi. Are prietenă și nu este normal să sufere.

| DanyDav a răspuns:

Ce iti doresti sa faci cu el, sex, iti doresti o relatie?
Probabil ca nu face sex cu asa zisa lui iubita si incearca si el la altele, si se va arunca pana la urma intr-o relatie cu fata care va accepta sa faca sex prima cu el, dar asta nu garanteaza ca va fi o relatie fericita pana la final.

| ElisaAna a răspuns:

Sa il lasi. Daca el face asa cu tine, face asa cu mai multe. Mai ales ca are iubita, lasa oamenii. Nu fi tu motivul despartirii a doua persoane, nici tie nu ti ar placea ca o fata sa apara si relatia in care ai investit timp, sentimente si alte lucruri sa se duca. Respinge-l si aminteste i ca cineva il asteapta deja acasa