| kisha a întrebat:

Hey! am si eu o intrebare mai jenanta. pe scurt....am sfarcurile prea mari! am sani dar sfarcurile mari si nu imi plac si mama le are mari. cum fac sa le am mai mici? sunt normale numa ca sunt prea mari. nu le mai suport mi-e rusine sa ma dezbrac in fata unui baiat din cauza sfarcurile prea mari! plz dati'mi cateva sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Ella_Princess_1994 a răspuns:

Pai, asa esti tu de fel poate o mostenesti pe mama ta, iti dau un sfat consulta un medic in domeniul cu silicoane cu chestii din astea si daca nu se rezolva problema ar fi cazul sa ii spui la inceput despre problema ta care nu cred ca e asa de mare si baiatul va intelege si oricum baietilor le plac fetele cu sanii mari si sfarcurile mari funda plz :d

5 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Marfa!

| BobbyTheOne a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))daaaa. daaaa. daaa. daaaaa. daaa

| athos01 a răspuns:

Asa sunt mai excitante, nu te mai jena, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| Ina93 a răspuns:

Mai sincer asa te-ai dezvoltat tu. din cate stiu ca nu exista nimic in privinta asta.

| adelcrt a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine, chiar baietilor le place la o femeie sa aiba sfarcurile mai mari, mie unu imi place.
Asa esti tu de fel, te-ai dezvoltat repede, si nu exista nimic in privinta asta, consulta un doctor mai bine si o sa-ti spuna tot ce vrei si nu vrei.