| xIxNeedxHelpx a întrebat:

Am 16 ani, sunt baiat si am ginecomastie la ambii sani(eu asa cred ). Initial am crezut ca am sanii mari deoarece eram putin mai plinut, dar am mers la sala si dupa 7 luni de lasa am slabit si am pus masa musculara. Pieptul e definit, dar am sfarcurile umflate si sub ele se simte ceva ca o piatra si e de marimea unei monede de 50 de bani. O sa-mi treaca sau mai bine merg la un doctor? Voi ce parere aveti? In plus imi e rusine sa ma dezbrac in public sau sa merg la piscina. Am vazut ca atunci cand imi este frig se micsoreaza si nu se mai vede. Voi ce parere aveti? Credeti ca o sa-mi treaca? Tin sa mentionez ca am problema asta de la 13-14 ani sad

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Du-te la doctor, probabil ca o sa iti dea niste hormoni sa vada daca se regleaza daca nu trebuie sa te operezi...