| MadaPhuu a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare pentru baieti. De ce cand treceti pe strada pe langa o fata o prindeti de fund. Adica mie mi se mai intampla si e foarte urat. Aaaa si de ce fete va simtiti mai atrasi, de fetele care poarta fusta sau rochie sau cele care poarte blugi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Deşi de obicei îmi place să generalizez, totuşi în cazul ăsta nu o pot face. laughing Dacă unii sunt mai retardaţi şi fac gestul ăsta pe stradă înseamnă că asta le arată şi puţin din capacităţile lor mintale reduse.

2. Îmbrăcămintea nu este un criteriu după care o fată să mă atragă.

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

La ce faţă tristă ai la avatar, mă îndoiesc că te fluieră/pipăie.

| MadaPhuu explică (pentru lolly):

Amm..defapt era o poza artistica dar cultura si nu cred ca am cerut o parere despre poza mea de avatar laughing cand o sa am chef iti promit ca o sa o schimb asa ca follow me laughing

| nesuferit a răspuns (pentru MadaPhuu):

Ai nevoie de un amant? ce zici ma incadrez?

| MadaPhuu explică (pentru nesuferit):

Nu am nevoie straight face

| nesuferit a răspuns (pentru MadaPhuu):

Vrei sa te iau de nevasta?

| MadaPhuu explică (pentru nesuferit):

rolling on the floor Doamne cat ma faci sa rad, dar nu mersi, am deja sot laughing...dar daca va fi un caz viitor de divort am sa te anunt laughing

| nesuferit a răspuns (pentru MadaPhuu):

Ok, atunci astept pana cand divortezi

| nesuferit a răspuns:

Eu ma simt atras de fetele dragute, nu conteaza ce porti.
Faza cu fundu e sa zicem teribilismul varstei, probabil ai 15 ani?

| MadaPhuu explică (pentru nesuferit):

17 ani happy

| nesuferit a răspuns (pentru MadaPhuu):

Vrei sa fluier dupa tine pe strada?

| MadaPhuu explică (pentru nesuferit):

Nu merci ca mi se intampla prea des

| neutrino a răspuns:

Baietii prind de fund pe fetele care permit lucru acesta. Nu toate fetele au personalitatea necesara astfel incat baietii sa nu-si permita asfel de gesturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea care poarta blugi.
Nu-t fa griji, baietii nu te prind de fund daca nu esti bunawinking

| bogdan72 a răspuns:

1) Eu nu as face asa ceva. Iti cam pierzi orice sansa cu ea din prima, doar daca nu e cumva e o starleta porno.
2) Pai sunt unii care prefera fuste scrute si altii care prefera pe cele imbracate in chestii care le "reliefeaza" forma picioarelor (blugi, colanti, pantaloni de piele etc. - dar sa fie skinny) - cazul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| expander91 a răspuns:

Unii nu se pot abtine laughing Si mai atragatoare sunt cele cu blugi