| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am si eu o intrebare si sper sa ma ajutati ..in urma cu o sapt mi-am inselat sotul cu un barbat care are la randul lui o relatie. Toata sapt ne-am intalnit la mine, sotul meu fiind plecat cu serviciul.Inca de la inceput stiam amandoi in ce ne bagam si ca nu avem asteptari de la relatia asta.toata sapt seara de seara ne intalneam si dormeam impreuna, el se purta foarte frumos si era foarte atent.saptamana aceasta a venit iubita lui acasa, iar intalnirile noastre au luat sfarsit.Inainte ca ea sa vina el mi-a zis ca o sa se termine tot si eu am fost de acord, doar ca in ziua cand ea a venit el mi-a dat un mesaj mai mult de dragoste, apoi a 2 zi cum a reusit sa fie singur m-a sunat sa imi zica ca ii este dor de mine si timp de cateva zile am continuat sa vb la tel si ne-am vazut in oras la locul meu de munca.In urma cu 2 zile m-a sunat dar nu am vrut sa ii raspund si s-a suparat m-a intrebat daca vreau sa ma lase in pace,sa nu ma mai caute.i-am spus ca nu neaparat.Din ziua aia mi s-a parut cam schimbat, nu m-ai suna, nu m-ai dadea mesaje.I-am spus ca vreau sa vorbim si a spus ca nu vede ce ar mai fi de zis, ca ramanem prieteni si oricand am nevoie de un prieten sa apelez la el.In urma acestui mesaj i-am spus ca nu mai vreau sa fim prieteni, sa ne facem ca nu ne stim si ca imi pare rau de ce s-a intamplat intre noi si ca am avut incredere in el.Mi-a spus ca eu stiu cel mai bine de ce imi pare rau si ca daca asta vreau eu ...asta o sa am. O prietena mi-a spus ca el incepuse sa simta ceva, dar ca l-am suparat in ziua cand nu i-am raspuns si a hotarat sa lase balta.Dar dupa ce a vazut schimbarea lui brusca de comportament a spus ca probabil a jucat teatru.Voi ce parere aveti? De ce credeti ca si-a schimbat brusc comportamentul de la o zi la alta? ieri sa spuna voi face tot posibilu sa te vad si a 2 zi cand vede ca nu raspund la telefon decat dupa ce insista sa o lase balta...

15 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Eu te numesc curva in acest caz!

| Onn3 a răspuns:

Vezi-ti femeie de barbatu tau, sau nu te satura? lol frate

| AtateaConditii a răspuns:

Nu il cunosc ca sa iti spun de ce s-a schimbat brusc si chiar daca l-as cunoste nu as putea sa iti spun fix ce e in mintea lui dar mai bine ai renunta la el si ti-ai vedea de casnicia ta ca odata si odata se va afla.

| madalinamaria407 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Astazi am renuntat la el.I-am spus ca nu m-ai vreau sa fim nici amici si ca sa isi vada fiecare de viata lui ca si cum nu ne-am cunoaste.dar ma interesa totusi sa stiu de ce s-a schimbat asa brusc.

| dragos9234 a răspuns:

Eu cred ca tu esti un troll care vrea doar sa raspunda ca sa apara in top.

| Încrucişătorul a răspuns (pentru dragos9234):

Vorbesc serios, am mai vazut intrebarea cu "Mi-am inselat sotul.".

Cat despre top, da, vreau sa ajung dar nu sunt atat de ignorant incat sa uit intrebarile pe care le-am raspuns.
Asa ca... bâşti d-aci.

| dragos9234 a răspuns (pentru Încrucişătorul):

'' nu sunt atat de ignorant incat sa uit intrebarile pe care le-am raspuns.''
Adica?

| madalinamaria407 a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Da am postat intrebare si de pe alt cont de pe care nu m-ai pot intra.de aia mi-am facut alt cont sa pot sa intru si sa primesc raspunsuri dar sa si pot raspunde

| Încrucişătorul a răspuns (pentru dragos9234):

Adica sa raspund acelasi lucru pe care l-am mai facut acum 5 minute la aceeasi intrebare.
Din cate stiu, reply-urile nu se pun. Asa ca...

| dragos9234 a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Aha.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In caz real, ar trebui sa te macine ce va face sotul tau cand va afla, nu cum decurge relatia cu amantul.Mai bine inceteaza, esti pe cale sa distrugi doua familii sau ai si facut-o, sufleteste.

| Kennziiie a răspuns:

1. Nu este deloc frumos ceea ce ai făcut, adică să-ţi înşeli soţul, dacă nu-l mai vrei, divorţează, nu îl rănii!
2. Dacă el încă te sună (suna) înseamnă că încă ţinea la tine, şi l-ai rănit când nu i-ai răspuns, pentru că şi-a dat seama că ai făcut-o în mod intenţionat! Eu zic că dacă îl iubeşti, sună-l şi lămuriţi totu!happy Baftăă!

| madalinamaria407 a răspuns (pentru Kennziiie):

Da ma suna desii el a spus ca nu ne vom m-ai intalni.Si in ziua aia ma vedea ca stau la munca si nu fac nimic si ca nu ii raspund.iar cand m-a intrebat de ce i-am spus ca fara un motiv anume.Ca pur si simplu nu am raspuns happy.Si cand am m-ai vorbit cu el i-am spus sa ne intalnim sa stam de vorba, dar a spus ca nu vede despre ce sa vorbim.Atunci m-am hotarat sa ii spun ca nu m-ai vreau sa ramanem nici prieteni ( el mi-a spus asta ) si ca nu am sa il mai caut niciodata si ca asta vreau si de la el.Si a spus ca daca asta vreau, asta o sa am.Deci am lamurit oarecum.nu m-ai vorbim deloc.

| JulietteJokes a răspuns:

Adulter...†

| Maria84s a răspuns:

Parerea mea e sa nu te mai gandesti la el, tu ai un sot, de ce te-ai maritat? Vorbeste cu el, ce ti-ai dori sau cum sa fie viata voastra in pat. Nu sa alergi dupa alti, o sa afle intr-un final si atunci nu stii cum o sa se termine. Trebuie sa te regasesti si sa te gandesti bine, ce iti doresti de la viata. Mult succes.