| Kati_7591 a întrebat:

Heyhappy as avea o intrebare pentru fete. voi ce preferati: absorbante sau tampoane respectiv O. B sau Always?

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Inainte always dar dupa ce am folosit ob cu siguranta am ramas la ob nu se compara nici macar nu stii ca esti pe stop plus pe timp de vara sa stai cu always deja mi se pare prea mult si ob e mult mai confortabil mult mai igenic.e diferenta de la cer la pamant. poti sa porti ce vrei cu el nu se vede nimic sunt multe calitati ...ador inventatoarea lui.

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Always .

| Deniisze a răspuns:

Always.

| maftei a răspuns:

Eu cat stau an casa si nu plec nicaieri folosesc tampoane always si cand plec undeva imi pun O.B deci folosesc de amandoua

| roxii_1257 a răspuns:

Always. happy

| MirelaMirela a răspuns:

Always