| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, ati fost vreodata ceruti in casatorie de iubita voastra? Daca da cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
| Gândesclarece a răspuns:

Tu ești prea prost sa o ceri tu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-am zis ca nu vreau, in caz ca ne despartim o facem gratuit daca nu ne casatorim

| LordCristobal a răspuns:

Ce răspunsuri răutăcioase ai primit mai jos...
Nu am fost cerut până acum dar îți dai seama daca as fi cerut m-as emotiona puțin și aș fi surprins.Si poate as zice da daca as fi într-o relație de mai bine de 5 ani cu fata respectiva.
Dar aici depinde și de locul și modul în care se desfășoară aceasta cerere.
Daca te cere în fata a mai multor prieteni automat ii zici da.

| sunthater182458125471 a răspuns:

Da ce ma esti gay

| cristiannnn237 a răspuns:

Mi-a subto dupa ce am spus da mno