| AliceHappyGirl a întrebat:

Hey, baieti, ce parere aveti despre fetele care se imbraca colorat? Cum ati vrea sa fie iubita voastra (fizic si moral)?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Imi place simplitatea. Un machiaj existent dar discret. Conteaza foarte mult si cum isi ingrijesc parul. Referitor la imbracaminte, imi plac hainele spre elegant. Dar nu tip barbatesc. Bluzite dragute. Si de preferat o singura pereche de blugi si in rest rochite si fustite. Nu prea ma impac eu cu blugii. Din 1 milion de fete e greu sa zic la 10 pe care le vad cu blugi : Wow, ce bine ii sta! Unde mai pui ca si la astea 10, nu orice pereche de blugi se califica. Prefer o costumatie din maxim 3 culori ( de preferat 1 -2 ). Si eventual un singur element sugestiv. Dar sugestiv ca bun gust. Nu ca o chestie ce apare la toata lumea. Ceva specific. Ceva care sa spuna ceva despre tine. Sa ma ajute sa vad cine esti inainte sa te abordez. Imi plac fetele care sugereaza. Pentru mine un umar gol este cu mult mai atragator decat un decolteu adanc. Si nici nu mai spun de rochiile si bluzele prea scurte ( unde mai adaugam si efectul de uite ce misto sunt chilotii mei ) ca e ceva revoltator, dezgustator in ochii mei.

Ca o completare, postez link-uri spre alte raspunsuri anterioare pentru a nu scrie romane aici ca afecteaza in diverse moduri :

http://www.tpu.ro/......-fata-d-x/

http://www.tpu.ro/......-frumoasa/

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu zic nimic de ele, eu ma simt bine in largul meu si o sa fiu singur toata viata pentru ca nu imi plac fetele

| Silvia a răspuns:

Oricine se îmbracă colorat.Ar fii aiurea să te îmbraci doar în alb, negru, gri.

Răspuns utilizator avertizat
| nevermind_6208 a răspuns:

Nu conteaza imbracamintea... conteaza ce fel de oameni sunt...winking