| malishka93 a întrebat:

Baieti preferati fetele incaltate pe tocuri sau nu? si ce parere aveti despre fetele care se imbraca elegant, mai mult in rochii si fuste decit pantaloni! ati dori ca iubita voastra asa sa se imbrace sau mai simplu?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu ma itereseaza stilu vestimentar, degeba o arde la tocuri si imbracata elegant daca nu prea o ajuta creierul! Cei care se orienteza dupa cele spuse de tine sunt doar niste oameni superficiali, eu prefer o fata simpla si cu ceva materie cenusie!

| VadTot a răspuns:

O Rochie Frumoasa, Exprima Feminitatea maxima la o femeie. fata.
E Ceva Foarte feminin ..decat imbracata in pantalonisad

| Gest4U a răspuns:

O femeie trebuie sa stie cu ce anume sa se imbrace in functie de ocazie. doar nu o sa mearga la gratar in rochie de seara si cu tocuri happy. doar trebuie sa stie sa aprecieze unde se duce si cu ce se imbraca in functie de locatie si timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie inalta!laughing)...de imbracat nu prea conteaza cat timp e imbracata ok!big grin...cel putin pentru mine!