| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati atunci când mergeti sa o luați pe iubita voastră de la munca și când ajungeți acolo o surprindeți făcând contact vizual cu portarul?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce sa faci man, lasa femeile in pace, sa faca contact vizual cu cine vor, pana la urma iubita tot cu mine acasa se intoarce indiferent cu cine a facut ea contact vizual!
gelozia sa stii ca nu e buna! happy

| Violleta2022 a răspuns:

De bun simt ar fi ca si baiatul sa salute portarul, daca tot sta de lemn acolo sa-si astepte iubita.
Contactul vizul este necesar in toate ocaziile, că si portarul tot coleg de servici este, iar un simplu "buna ziua" sau "la revedere" nu doare gura pe nimeni sa-l ofere, din respect pentru colegii de munca.

| iulia0514 a răspuns:

Eu nu înțeleg asta cu contactul vizual, acum mai noi nu avem voie sa privim oamenii dacă suntem într-o relațiesad ce pisici dacă te uiți la un om și el se uita la tine gata bagi divorț rolling on the floor

| KaiSmile27 a răspuns:

Contact vizual sau sexual?

| DoctorInFemei a răspuns:

Esti un terminat