| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când sunteți cu iubita si cu gasca în oraș la masa iar iubita voastră trage pârțuri constant fără nici o jena?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

O duc la doctor, cu forța dacă este nevoie să se trateze pentru gaze intestinale.
Iar, dacă suntem în oraș, o iau de la masă și plecăm de acolo!

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Boss, ti ai pierdut din talent.
pui intrebari de umplutura deja.

| Simpatic a răspuns:

Ziceai ca esti un el, acum mi-ai confirmat
o doamna nu ar fi creat un astfel de scenariu happy

| Violleta2022 a răspuns:

Eu am intalnit numai baieti care fac asta si apoi se amuza de cat de porci sunt.

| dullcat a răspuns:

Fara jena sunt aceste intrebari penibile ale tale...

| LordCristobal a răspuns (pentru dullcat):

Sunt foarte tari intrebarile lui, te fac sa razi copios.

| dullcat a răspuns (pentru LordCristobal):

Din fericire, exista mai multe tipuri de umor.In cazul de fata, pentru mine e inexistent.

| Fatamuntilor a răspuns:

Vergenico,ma dezamagesti! ti-ai pierdut din farmec.
Nu mai dileme la birou, cu seful tau? sau locul unde iti faci cumparaturi? Nu mai faci plecaciuni in fata utilzatorilor cand te insipira intr-o postare?
iti dau eu una.Mergeam pe strada.Inaintea mea doi oameni, barbat si femeie. Femeia avea un saculet de cartofi intr-o mana, in cealata o sacosa sau o geanta mai mareBarbatul cu mainele in buzunare.Era unul langa altul.Credeam ca sunt impreuna si ma gandeam ce ar zice Verginica al nostru despre aceasta situatie! Uite ce nesimtit cum o lasa pe femeie sa care...si o pui de un topic.si in gandul tau ii multumesti pentru inspiratie.Dar la un moment dat barbatul a luat-o pe o alta straduta.
Fara plecaciuni pentru mine, da?

| Furnicuta000 a răspuns:

Face asta doar pentru ca ea are impresia ca nu o sa observe nimeni. Daca ii spui ca se observa atunci o sa se rusineze si nu o sa mai faca asta

| LordCristobal a răspuns:

As rade si as incepe sa trag si eu parturi.laughing))

| Lupică27 a răspuns:

Ma basesc si eu dar mai tare.

Răspuns utilizator avertizat
| AntonIacobescu619 a răspuns:

Eu,daca as fi fost in locul dumitale i as fi luat mancarea de la bot si i as spune,, DACA TE MAI BESESTI NU MAI MANCI NIMIC!"

| Dorianpopavreaufemei a răspuns:

Pai tu cumva i-ai dat fasole sa manance?