| asdgfd a întrebat:

Hey bAIETZIIIII. ce preferati o fata slaba cu putine forme? sau o fata un pic grasuta cu ceva forme mai dezvoltate?laughing)))[si sa nu incepeti ca aspectul fizic nu conteaza]laughing)

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Hmmmm... depinde acum cum arata, adica nu stiu, nu poti alege una, depinde si de fata ei, de fizic, etc.

ca baiat: prefer ceva slabut, fin.
ca animal: aici ma refer la sex, o fata cu forme mai dezolvate ar fi buna, dar si cea slabuta.

nu poti alege asa. trebuie sa ai 2 modele, depinde si de gusturi.

| Neverever a răspuns:

Cu toate ca intrebarea nu imi este adresata mie nu ma pot abtine sa nu raspund!:p Si eu am pus aceeasi intrebare numai ca live catorva masculi:p Majoritatea mi-au spus ca fata trebuie sa aiba "manere" laughing) si ca prefera una nu chiar slaba dar nici una careia sa-i joace suncile in vant ca parulbatting eyelashes Ci una cu forme apetisante (fund mare, sanii nu prea conteaza, talie proeminenta si bazin cu "manere")

| LilWayneGreen a răspuns:

Eu prefer o fara slaba cu putine forme.(nu suport tatoasele si alea cu popoul mare).