| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey barbati casatoriti cum reactionati in urmatoarea situatie, dimineata aveti chef de sex cu sotia, va giugiuliti si dintr-o data intra copii in camera peste voi, reusiti sa ii scoateti afara iar voi vreti sa continuati dar sotia va spune ca e prea tarziu, ca s-au trezit copii. Ce ati face in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ii trimit in dormitor si incui usa sa nu mai intre apoi continui sexu

5 răspunsuri:
| Cosmin0506 a răspuns:

Te conformi soției ca n-ai ce face brorolling on the floor)

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Cosmin0506):

Faci parte din categoria "SCLAVUL SOTIEI"?

| Sofer a răspuns:

Nu e târziu niciodată. Dacă atunci e momentul sa o faci. Intelege ea si după e timp si de copii.

| Cosmin0506 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bro chiar dacă tu ai chef de ceva de vrei sa faci când dimineața copii s au trezit si tu vrei iar copii sunt in casa trezi si poate vor o mâncare poate trebuie schimbați ca na poate sunt mici poate trebuie sa te duci la un magazin sau sa dai mâncare la un animal ceva nu e chiar așa cum spui tu. Când vrei sa te arzi te arzi si tu seara ca n ai nimic de făcut si chestia asta trebuie sa plece de la amândoi nh numai de la tine ca ai tu **** înțelegi

| Lukasssz a răspuns:

Trimit copiii la joaca laughing