| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey bărbați însurați cum reactionati în următoarea situație scăpată brusc de sub control. Discutați cu soția și ii spuneți ca e cazul sa mai gătească ceva și ea da cu pumnul în masa și zice " ce mă? ce iti trebuie ție? Dacă mama soacra gătește pentru noi, eu de ce sa mă chinui cu gătitul?". Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Păi cam are dreptate aici. Femeia trebuie tratată ca o regină

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Lukasssz):

Da frate de acord femeia trebuie tratata ca o REGINA

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi femeia numai oferă nimic, doar sex și ala pe banii, ce mâncare? Curățenie? Vor sa fie regine, faza e că și o regină avea responsabilitati, ele vor să aibă un cățeluș cu banii multi și să stea pe insta sa se posteze dezbrăcate in cautare de noi fraieri, prosti

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Iti oferă caldura, afecțiune și sex de calitate atâta timp cât o tratezi ca pe o regina.

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu vorbesc de realism

| LordCristobal a răspuns:

Nu m-ar deranja ca nu gateste dar stilul asta de atitudine ma enerveaza.
Bag divort si o dau afara din casa.

| blackann a răspuns:

Pai corect, de ce ar gati amandoua? sigur soacra are mai mult timp si chef.

| iulia0514 a răspuns:

Hmm parca ziceai ca femeia trebuie tratată ca o regina nu ca o servitoare!
Sa înțeleg ca tu nu ești de acord ca o femeie sa meargă la întâlnire cu propria mașina dar ești de acord ca acasă sa fie tratată ca o servitoare?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru iulia0514):

Da și susțin ferm poziția asta. femeia nu trebuie sa pună mana pe cratiță și pe matura. întrebarea vine din întâmplarea unui coleg la care am dorit sa văd pareriile utilizatorilor TPU. La întâlnire bărbatul trebuie sa asigure transportul femeii, dacă este bărbat adevărat, dacă nu înseamnă ca e un papagal.

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Femeia nu trebuie să facă nimic )))))) când faci sex cu ea sa faca pe moarta

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Nota 10 frate

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Hai sa nu exagerăm e important sa știe sa facă măcar o ciorba acolo dar nu trebuie să ia locul unei servitoare într-o căsnicie e vorba de două persoane nu doar de un deci munca trebuie împărțită la doi fiecare cu sarcinile lui nu ca bărbatu sta și se uita la meci și femeia face toată treaba

| DeMicUnCălător a răspuns:

Soția ta are dreptate.
Cum o înveți așa o ai.
De aia nu-i bine după ce te însori să pui două femei la un loc. Chiar dacă una dintre ele este Mama ta

| exoticbutters a răspuns:

In primul rand, ea a zis "mama soacra", deci mama lui. Intrebara mea e, iti mai gateste mama ta si dupa ce te-ai insurat?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru exoticbutters):

Raspunsul este da, in ziua de azi dupa insuratoare mamele barbatiilor casatoriti inca gatesc pentru ei

| Andrusca69 a răspuns:

Femeia cum o educi asa o ai, de asta trebuie formata de barbat sa nu se ajunga la astfel de situatii.
Femeia trebuie sa se dedice in totalitate barbatului, familiei barbatului si familiei.
Cum gestionez? O lovesc unde o doare cel mai tare, restrictii sociale si financiare happy