| Lumy_4826 a întrebat:

Hey, buna! stie careva vreun club din Buc care cauta animatoare/dansatoare? (scuze categoria)

6 răspunsuri:
| nuamPleaca a răspuns:

Dar de ce sunteti voi asa prosti, de exemplu' ala cu Italia, sau ala cu centura oh go on?
on : cauta prin ziare, sigur gasesti big grin bafta la gasirea "jobului" ideal!

| michaelj a răspuns:

Nu ma, du-te la Million. Acolo sigur iti gasesti o slujba.

| Andreea_1209 a răspuns:

Bamboo

| griiulain a răspuns:

Incearca pe marginea soselei, poti folosi indicatoarele rutiere in loc de bara.

| Last1 a răspuns:

Stiu o gramada din Italia care cauta

| Lumy_4826 explică:

Ma! care va este problema? nu va convine intrebarea treceti mai departe, sariti peste ea! daca nu aveti un raspuns concret, nu va irositi timpul raspunzand aiurea! mersi celorlaltibig grin