| titicristina21 a întrebat:

Hey, buna, tot eu sunt. Daca esti virgina faci dragoste si curge sange inseamna ca nu mai esti, dar de ce curge sange?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca faci sex nu mai esti verginica, iar hemoragia este din cauza ca ti-a spart un vas mare de sange

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune mana pe o carte de biologie, o sa iti raspunda la multe intrebari

| corbulalbrosu a răspuns:

Te invit sa citesti urmatorul articol care s-ar putea sa te lamureasca in privinta unor anumite aspecte neclare pentru tine in acest moment. http://m.descopera.ro/cultura/13625327-de-ce-nu-ne-mai-plac-virginele Lectura placuta.

| mihai69 a răspuns:

De fată mare. Pentru că la deflorare, himenul (o bucată subțire de piele) se rupe și are loc o hemoragie ușoară (de obicei).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca se rupe himenul.

| Emilian65 a răspuns:

Curge sange pentru ca se rupe himenul. Nu mai esti virgina pentru ca ai avut un contact sexual cu un baiat si in urma acestuia se produce dezvirginarea.

| Idkidk a răspuns:

Că s-a rupt himenul.

| alexandrualind a răspuns:

Pt.ca barbatul este prea greu.

| Fantastic7 a răspuns:

Ca sa nu curga alte lichide

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Inseamna ca te-ai apucat sa faci sex inainte de a sti ce este si cu ce,, se mananca,,. Tine-o tot asa si pana termini gimnaziul esti si mamica.