| acadelecolorate a întrebat:

Hey! care credeti ca este cel mai bun film de comedie pe care l-ati vazut?
FUNDA

11 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Categorie gresita!happy

| Mirunelu a răspuns:

Big Stan

| Geojorjy a răspuns:

White chicks si good luck chuck

| AlexandraDianca a răspuns:

Rapunzel, Ice Age, Brave, cam toate filmele de pe DisneyChanel. Funda?

| Monnni a răspuns:

21 jump street

| 2DooR a răspuns:

Concediu de la casnicie

| SeboooWaruul55 a răspuns:

Skary Movie. =)) Si acum mai rad cand ma gandesc la el.
Brabi mai bine uitahttp://www.youtube.com/watch?v=fGTrKmkceiEte la trailer si iti vei da seama :D

| SeboooWaruul55 a răspuns:

Barby*

| SeboooWaruul55 a răspuns:

A da... si daca te intereseaza cel mai bun film horror care l-am vazut a fost Iubiri secrete... rolling on the floor)))))))))
In noaptea in care am vazut porcaria aia nu am putut dormi... o.o

| angel102 a răspuns:

Grown-ups sau the grown-upsbig grin