| BlackAngel112 a întrebat:

Hey.....Cine stie cum sa pun unui rpc imagine de fundal? Scuze pentru categorie dar e urgent!

2 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Pffff....crede-ma daca pui intrebarea la categoria asta nu vei primi mai multe raspusuri. Mai degraba niciunul, pentru ca la categoria asta, nimeni nu e interesat de intrebarile de la o alta categorie. Pune-o si tu unde trebuie si o sa vezi o sa ai mai multe sanse acolo!

| Larisssaa a răspuns:

NU posta la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!