| Comatose a întrebat:

Hey ...cine stie sa imi modifice si mie o poza in Photoshop? am Photoshop dar nu stiu sa umblu am incercat si nu pot...(scuze pentru categorie dar este cea mai vizualizata)

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Da-mi pm cu id tau si iti fac eu+ te voi invata anumite efecte ps pentru incepatori tongue

| Buttercup30 a răspuns:

Http://www.photoshoplady.com/photoshop-tutorial/category/photo-effect/
http://www.tutorialul.ro

invata sa-l folosesti cu ajutorul tutorialelor.Sunt foarte folositoare, si ti se explica pas cu pas.

| Fashion a răspuns:

Eu! eu! dar da-mi fundita!

| Fitsa_Iony_1992 a răspuns:

Vreau si eu sa-mi modifice cineva o poza.sad va rog