| 1Q a întrebat:

Am o problema, am spus cuiva ca ii editez niste poze in asa fel sa para ca are patretele(poveste lunga) faza e ca nu stiu sa umblu in photoshop am incercat sa invat acum de pe net insa nu sunt realiste, cine ma ajuta si pe mine sa imi modifice aceste poze astfel incat sa para realiste, daca e platesc, sa lase numar de watsapp sau skype

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Încearcă pe Reddit, e o comunitate cu useri de treabă. Nu știu dacă va ieși chiar ce vrei tu, dar merită să încerci
https://www.reddit.com/r/PhotoshopRequest/
Dar să formulezi în engleză, cum e pe site (logic)

| LoredanaS19 a răspuns:

Trebuie sa existe nişte aplicatii prin care poti pune pătrăţele unui baiat intr-o poza, cauta pe magazin play sau app store ( depinde ce ai)

| 1Q explică (pentru LoredanaS19):

Exista, dar nu sunt iese credibil iese mai rau decat ce am facut eu in photshop