| ioanaccc a întrebat:

Hey ^^. Cum e la primul sarut? Mi-e foarte frica, nu stiu de ce thinking Totul vine de la sine, nu sunt prea sigura pe mine :-s. Help. Fundalove struck.

Răspuns Câştigător
| DCSHOE a răspuns:

Asa am spus si eu, dar totul va fi bine, stai linistita!
Si mie imi era frica ca nu stiu, ca ma voi incurca, chestii din astea. Cand vei fi in momentul cu pricina vei vedea ca vine totul de la sine, limba ti se va misca singura, ochii ii inchidi zin instinct. Va fi bine, nu iti fa griji, nu vei da gres! Eu iti urez succes si toate cele bune. Sper ca e persoana potrivita, caci se spune ca primul sarut nu se uita niciodata.

8 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Primul sarut e UNIC...practic e prima manifestare de dragoste fata de sexul opuslove strucklove strucklove struck e superb, incearca, nu vei regreta! funda?big grin

| Cita a răspuns:

Si mi-e mi-a fost frica laughing
Dar,cand m-a luat in brate,m-a luat de spate, si m-a impins si ne-am sarutat. Oricum, a doua zii i-am dat papucii oh go on

| DenissA15 a răspuns:

Este foarte dulce daca e din dragoste.
Da totul vine de la sine.nu are de ce sa-ti fie frica. funda?/

| loOveeep a răspuns:

Fii tu insuti! cateva sfaturi : sa fii doar tu cu el, sa arati extraordinar, te speli pe dintisori, mesteci o gumitza, apoi buun esti cu baiatul, acum vin imbratisarile, saruturile pe obraz, apoi va apropiati inceet unul de altul si depinde daca vreti un " french kiss" ceea ce inseamna sarut cu limbutzele, o sa va frecati limbutzele va jucati cu ele, funda?

| AlexXbox360 a răspuns:

Totul vine de la sine? Daca joci adevar si provocare crede-ma ca nu este asa laughing

| speedyx a răspuns:

Iti spun din propria exp ca totul vine de la sine daca chiar il iubesti pe cel care este langa tine, eu sunt baiat si fi atenta prima data la mine eu am sarutat calumea o fata de a 7-a (dyana) eu eram a 6-a si incet incet a venit si dragostea si am facut si sex. TOTUL vine de la sine, e foarte placut si nu ai dc sa iti fie frica draga :X
Fa-o cu incredere! O sa ai de castigat in mai multe privinte happy!

| Puufarinaa a răspuns:

Off soroo. bagai limba in guraa si gata love struck. totul vine de la sine :*. ( ai grija sa nu`i bagi limba prim masele sau intre dinti :*... si du-te la dentist sa iti scoti maselele care au colturi. sa nu`i intepi limba :p ). FUMDA!?batting eyelashes

| ioa13 a răspuns:

Buna Ioana.Nu ar trebui sa te preocupe asta.Asa cum ai zis, totul vine de la sine.Eu pot sa ti zic ca primul sarut e plin de emotie si chiar daca nu va iese din prima cum v ati fi dorit; aveti tot timpul din lume sa exersati.Asa ca incearca sa nu te mai gandesti la asa si treci la fapte.Succes!