| flavia_7696 a întrebat:

Hey.De cateva zile tot am visat cu un baiat ca sunt impreuna cu el, am visat de 4 ori. Credeti ca se poate intampla si in realitate?:-s

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Tot ce e posibil, ori e doar o dorinta fierbinte de a ta.
Poti face tu sa fie si in realtate asa ca in vis. Banuiesc ca stii baiatu din vis. :X
Mult noroc!

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Visu reflecta dorinta ta de a fi cu el.Nu cred ca e nici un semn, si eu am visat de vreo 10 ori ca sunt cu o colega si a ramas viscrying. Ce-i drept nici nu am incercat(imi era rusine). Incearca si vezi daca poti face visu real, daca nu, nu-i sfarsitu lumii.