| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum ati reactiona daca seful sotului vostru i-ar delega lui si colegei lui tinere si sexy si mai frumoase ca voi sa lucreze la un proiect important de care depinde marirea de salariu al sotului vostru la colega lui acasa de vineri pana duminica seara?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru bani unele o sa zica fugi altfel pierdem ipoteca si nu are ce sa manance ala mic, sau daca il da afara sefu si are un servici stas...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, ai multa imaginatie, dar asa ceva nu este posibil in viata reala!
Probabil nu ai lucrat niciodata cu proiecte importante, fiindca atunci ai stii ca nu se poate lucra acasa la nimeni, nici daca ar vrea ei, ci in firma, sub protectia si ochii sefilor mari.

| darrio2007 a răspuns:

Verginico, pe unde ai mai umblat? Că nu m-am mai amuzat de mult, citindu-ti postarile.

| Hammurabi a răspuns:

E posibil.
Dacă șeful soțului e amantul soției.
Și îl trimite pe soț cu una blondă vreo două nopți, ca să rămână el cu soția lui.

(vezi că dacă scrii vreun scenariu porno cu asta, am partea mea din drepturile de autor)

| ania a răspuns:

Sotul meu nu ar accepta sa lucreze la o colega acasa.In orice context sunt total convinsa ca ar refuza si orice avansuri.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru ania):

Stimata doamna, aici vorbim de o sarcina de munca, la care marire de salariu este de 1000 ron, proiectul este de maxima importanta...cred ca sotul nu ar refuza o asemenea sarcina...

| ania a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu il cunoasteti pe sotul meu.