| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum ati reactiona daca duminica organizati o masa de familie la voi acasa, vor veni parintii vostri si ai sotului, iar sotul insista sa aduca la masa si pe colega lui de servici, o fata frumoasa, tanara, sexy. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Verginică fratele meu, întrebările deja devin neverosimile.

E ca și cum aș întreba eu "Fetelor, cum ați reacționa dacă ar fi o pană de curent, iar soțul ar veni acasă cu o colegă de serviciu și v-ar ruga să îi țineți o lumânare aprinsă, să vadă să o f..." rolling on the floor

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Civilizat,imi pun pantofi cu spitz.laughing

| Goete a răspuns:

Sex in 3

| Strwberrs a răspuns:

Nu o las sa vinahappy