| Lukasssz a întrebat:

Hey doamnelor/dominisoarelor, cum ati reactiona daca v-ati vedea sotul/partenerul de viata foarte apropiat de colega sa cea tanara si sexy? Ati fi geloase? I-ati cere explicatii?

1 răspuns:
| Inarf a răspuns:

Salut, sunt o fire foarte vulcanica si posesiva pe "lucrul " meu si de aici faptul ca sunt si foarte geloasa. Dar daca stai sa te gandesti noi femeile avem un al 6 lea simt. Iti vei simti partenerul de la prima minciuna, de la prima masa in care nu prea intra mancarea peste fluturi din stomac... primele haine alese mai pe spranceana... nu are rost sa te agiti pana cand senzorii tai nu ti dau de inteles ca ceva nu i ok. si in plus daca nu ai nimic confirmat si totusi aduci discutia transformi femeia aia in marul lui Adam. Bafta!