| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reactionati in aceasta situatie dificila si super scapata de sub control? Va mutati cu sotul si mama lui impreuna in strainatate si o luati de la zero, iar acolo voi o sa locuiti cu soacra in acelasi apartament. Sotul va spune sa fiti umile soacrei si sa nu o suparati pentru ca acolo nu cunoasteti pe nimeni si daca va da afara soacra nu aveti unde sta. Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Maraa345 a răspuns:

Iti faci bagajul si pleci in lumea ta.
Nu-i timp de pierdut.

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Ii spun frumos si elegant ca am un salar mai mare ca al lui si sa isi vada de treaba ca nu imi este greu sa intru intr-un apartament de una singura. Sa-si masoare cuvintelebig grin

| Adolf8 a răspuns:

Imaginea capitalismului a duce la putere feminismul. Este o categorie de femei care își doresc să vadă băiatul fericit. Părerea mea este că nu fie care soacră produce negativ într-o familie, ba din contră dă o mână de ajutor în casă și se înțeleg ca o familie!